Sibila d.o.o.

1+1 INTERNATIONAL

1+1 Media Group’s portfolio consists of 5 national terrestrial TV channels. 1+1 International does not contain commercial brakes and broadcasts 60% in Ukrainian and 40% in Russian language.

AMBIANCES

Zgjohuni me lindjen e diellit mbi Oqeanin Indian. Relaksohuni pas nje dite te gjate me dritat frymezuese te polit te veriut. Udhetoni pergjate globit ne kopshtet e mrekullueshme te Japonise.

AMOREYO

Video te bukura dhe romantike nga e gjithe bota, prej yjesh te njohur dhe ata te rinj te cilet do te riformojne skenen muzikore ne vitet e ardhshme.

BESTSELLER

histori jete te parrezistueshme!

C MUSIC

C Music është i vetmi kanal dedikuar për të shfaqur bukurinë e muzikës klasike në mënyrë të lehtë popullore. Shikuesit mund të kënaqen duke parë ikonat më të mëdha të muzikës klasike botërore në video...

CAROUSEL

Carousel eshte nje kaleidoskop vibrant me shfaqet me te mira edukative, filmat me te mire vizatimore, kuize argetuese dhe lojra.

CHANNEL ONE RUSSIA

Kanali i themeluar per informacion ne gjuhen ruse me ndikim nderkombetar Channel One Russia ofron nje programacion te larmishem miks qe perfshin lajme live

CNBC

CNBC, I pari ne mbare Boten e Biznesit, eshte transmetues lider global i jetes se biznesit si dhe lajmeve e informacionit financiar.

CTC

CTC International eshte kanali i pare i argetimit Rus i cili sjell dramat, lojrat show me te jashtezakonshme ruse, popullore, skecet komike, programet edukative per femije dhe lajmet e fundit.

CUBAYO

CUBAYO TV mbledh muziken nga Argjentina, Brazili, Venezuela, Kuba, Meksika, SHBA, Spanja, Portugalia e shume te tjere. Te gjitha keto vende sjellin histori muzikore ne CUBAYO TV.

DOM KINO

Dom Kino eshte kanal i plote per te apasionuarit ndaj kinematografise Ruse.

DUCK TV

DUCK TV si kanal mund të përshkruhet më mirë si channel “edukativo-argëtues”. Audienca për të cilën është ndërtuar janë fëmijët 6 deri 36 muajsh.

DUSK!

Dusk! Eshte kanali I pare adult TV per femrat, qe transmeton 24/7 filma hardcore dhe skena te cilat jane perzgjedhur nga femrat per femra. Porn per femrat, apo ne fjale te tjera; porna. Ju lutem vizit...

FILMZONE

FILMZONE eshte nje kanal plotesisht i ri filmash ne Shtetet Baltike. Kanali ofron filmat me te mire hollivudiane me nje miksim titujsh te pamvarur.

FRANCE 24

FRANCE 24 eshte kanali i pare nderkombetar i lajmeve qe ofron nje perspektive Franceze dhe sensibiliteti ne eventet boterore.

FUEL TV

FUEL TV eshte kanali aksion i stilit sportiv per skateboard, snwoboard, serf, BMX, motokros, dhe wekeboarding. Prezantimi i serive origjinale, shou speciale, filmave dhe eventeve prestigjioze nga e te...

KIDZONE

KIDZONE TV eshte nje kanal dedikuar femijeve dhe perse jo te rriturve qe duan filmat me kartona.

LUXE TV

LUXE TV është rrjeti i parë ndërkombëtar dedikuar eksluzivisht botës së luksit. I dedikohet gjashtë sektorëve luksi: Makinave & Jahteve, Bukurisë & Modes, Sporteve & Kënaqësisë, Imobiliareve & Dizenjo...

LUXE.TV

LUXE TV është rrjeti i parë ndërkombëtar dedikuar eksluzivisht botës së luksit. I dedikohet gjashtë sektorëve luksi: Makinave & Jahteve, Bukurisë & Modes, Sporteve & Kënaqësisë, Imobiliareve & Dizenjo...

MCM TOP

MCM TOP është plotësisht kanal muzikor që transmeton eksluzivisht këngët më të mira TOP në listat ndërkombëtare dhe fokusohet në listën e tij, videot muzikore dhe llojin e muzikes precize për moshat 1...

MEZZO

MEZZO është unik. Asnje televizion tjetër Francez nuk shpërndahet në 39 shtete, dhe mbi 16 milion abonente në botë – gjithçka falë gjuhës së dashur universale: muzikes!

MEZZO LIVE HD

Mezzo LIVE HD perfiton nga njohja e emrit MEZZO si nje imazh shume pozitiv. Ekspertet dhe te apasionuarit pas muzikes mund te gjejne kontentin qe pelqejne. Abonenetet e Mezzo jane besnike, kane perkus...

MOOLT

MOOLT eshte kanali i pare dhe i vetem TV i dedikuar plotesisht animimit per femije Rus.

MOTORSPORT.TV

motorsport.tv dergon shikuesit e tij ne vendet me te bukura

MUSEUM

Museum eshte nje kanal unikal i dedikuar plotesisht ndaj Artit. Programet tona jane filmuar ne teknologji 4K/Ultra HD e cila na lejon te prezantojme punen ne formen me te vertete duke pasuruar eksper...

MUSEUM

Museum eshte nje kanal unikal i dedikuar plotesisht ndaj Artit. Programet tona jane filmuar ne teknologji 4K/Ultra HD e cila na lejon te prezantojme punen ne formen me te vertete duke pasuruar eksper...

MUZIKA PERVOGO

Muzika Pervogo prezanton tere spektrin e muzikes modern Ruse...

MYZEN TV

Jeni të stresuar? Relaksohuni me myZen.tv HD. myZen.tv HD është prograi i parë dhe i vetëm 24 orrësh muzikor, i cili ju çon në hapësira të bukura, shoqëruar nga tingujt qetësues të oqeanit, erës dhe k...

PARTY'S

PARTY’S eshte vendi per te takuar tere mbreterit dhe mbretereshat e muzikes dance, si dhe shume te rinj dhe artiste lokale, qe ngrihen ne skenen e madhe te kercimit.

PERETZ

Peretz eshte “kanali i pare i qete argetues per te rriturit”. Audienca qe synohet per shikuesit eshte 25-49 vjec. Pikat kyce te kanalit jane humori dhe reality TV. Klipet jane ne fokus te Peretz, te...

PLANETA HD

PLANETA HD eshte i vetmi kanal Rus qe transmetohet ne HD ne tere globin!

RFM TV

RFM TV ofron nje diversitet muzike dhe nje program unikal, ne partneritet me veprime marketing te RFM radio.

RTL MEDIA GROUP

Bota e MEDIA GROUP RTL

SPARK

SPARK eshte nje kanal i ri dinamik faktik, i cili mbulon nje fushe te gjere e popullore faktike te zhanereve te ndryshem.

STINGRAY ICONCERTS

Stingray iConcerts është kanali i vetëm dhe i parë dedikuar koncerteve dhe performancë live, 24 orë në ditë në 7 ditë të javës. Programi shfaq koncertet qe nuk keni parë dhe ju jep mundesinë t’i shijo...

STINGRAY ICONCERTS

Stingray iConcerts është kanali i vetëm dhe i parë dedikuar koncerteve dhe performancë live, 24 orë në ditë në 7 ditë të javës. Programi shfaq koncertet qe nuk keni parë dhe ju jep mundesinë t’i shijo...

STUDIO+ VOD përmbajtje të shku...

Ne tren, autobuz apo ne avion. Shpeshhere kerkojme te shkurtojme kohen me seri te shkurtra TV, te cilat mund te shikohen kudo e ne cdo kohe...

TELECAFE

Telecafe eshte nje kanal mbi ushqimin si element prestigji dhe burimi kenaqesie estetike; eshte nje kanal per ata qe e shikojne ushqimin si art.

TIJI

TIJI është kanali i parë parashkollor, që synon moshat nën 7 vjec. Është miqësor, dhe i afrueshëm duke i drejtuar fëmijët në hapat e parë të zbulimit të botës me inteligjencë dhe humor.

TNT COMEDY

TNT-Comedy eshte nje version nderkombetar i kanalit Rus TNT TV, krijuar per popullaten Rusisht folese qe jeton jashte Federates Ruse, si dhe turisteve Rusisht foles ne mbare boten.

TRACE AFRICA 

TRACE Africa eshte kanali muzikor #1 dedikuar muzikes Afrikane.

TRACE GOSPEL

Eshte kanali i vetem televiziv i cili shfaq muziken e Ungjillit/Gospel ne te gjitha format.

TRACE KITOKO

Kanali i vetem i dedikuar ndaj muzikes kongoleze.

TRACE LATINA

TRACE LATINA eshte kanali i vetem krijuar per te dashuruarit ndaj muzikes Urbane latine.

TRACE MZIKI

“Twapenda mziki chem chem” nenkupton “Duam muzike te nxehte plot avuj”.

TRACE NAIJA

TRACE Naija eshte kanali i vetem dedikuar muzikes Nigeriane dhe Ganeze.

TRACE SPORT & STARS

TRACE Sport Stars eshte kanali i pare global i argetimit dedikuar jetes se yjeve te sporteve.

TRACE SPORT & STARS

TRACE Sport Stars eshte kanali i pare global i argetimit dedikuar jetes se yjeve te sporteve.

TRACE TOCA

“A Paixão Da Música” nenkupton “pasioni per muziken” ne Portugalisht. Dhe kjo eshte cfare shfaq TRACE Toca.

TRACE TROPICAL

TRACE Tropical eshte kanali muzikor #1 eksluzivisht dedikuar muzikes tropikale.

TRACE URBAN

TRACE Urban eshte kanali muzikor #1 Hip-hop, R&B dhe Rythmic Top 40.

TRACE URBAN

TRACE Urban eshte kanali muzikor #1 Hip-hop, R&B dhe Rythmic Top 40.

travelxp

Eshte nje perkushtim. Nje perkushtim per te prodhuar me teknologjine e fundit kontent per udhetuesit e dalluar & lakmitare ne mbare globin.

travelxp

Eshte nje perkushtim. Nje perkushtim per te prodhuar me teknologjine e fundit kontent per udhetuesit e dalluar & lakmitare ne mbare globin.

VREMYA

Vremya eshte kanal unikal biografie i cili tregon mbi jeten e njerezve te...

WILD TV

WILD TV eshte kanal 100% gjuetaresh dhe peshkataresh, nje experience televizive unikale, me nje kontent te cilesise me te larte dhe pamje nga e tere bota, e cila i transmetohet te gjithe gjuetareve dh...